Aktualności

Widok wszystkie

Oś czasu na Facebooku

》czujniki (sterowniki) - wiatru, deszczu, smogu, zalania

Chcesz stworzyć inteligentny dom, o który zadbasz bez żadnego wysiłku? Sprawdź naszą ofertę zaawansowanych czujników Wi-Fi, takich jak sensory wiatrowe czy Blebox AirSensor - umożliwiający wykrywanie temperatury zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Wyposaż swoją nieruchomość w nowoczesny czujnik wiatru, który zamknie rolety oraz markizy w momencie, kiedy ustalona wartość zostanie przekroczona - całkowicie automatycznie!

Technologia Blebox AirSensor wykrywa stężenie pyłów zawieszonych na zewnątrz, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł kontrolować przepływ świeżego powietrza w swoim domu – aby móc oddychać zdrowo.

Możesz również wyposażyć się w sensor temperatury Wi-Fi, który zbiera historyczne dane i umożliwia analizę pomiarów dokonanych w szklarni lub basenie. Nadaje się również do stosowania wewnątrz - może pełnić funkcję domowego termometra!

Aktywne filtry

BleBox tempSensor PRO - sensor temperatury z...

Cena 209,00 zł
Availability: 3 In Stock

Czujnik temperatury z zakresem pomiaru od -55 do 125 stopni Celsjusza z roczną historią i interaktywnymi wykresami oraz możliwością otrzymywania powiadomień.

tempSensor PRO to precyzyjny czujnik temperatury o zwiększonym zasięgu i podwyższonej odporności na działania warunków atmosferycznych. Pozwala na monitorowanie temperatury smartfonem z dowolnego miejsca na Świecie.

BleBox tempSensorAC - sensor temperatury, 230V,...

Cena 129,00 zł
Availability: Out of stock

POMIAR TEMPERATURY OD -55 DO +125 STOPNI, HISTORYCZNE, INTERAKTYWNE WYKRESY, POWIADOMIENIA ORAZ AKCJE DO INNYCH STEROWNIKÓW!

tempSensorAC jest to wersja produktu przeznaczona do zasilania 230V AC, bezpośrednio z sieci elektrycznej, bez dodatkowych zasilaczy, mieszcząca się w puszcze instalacyjnej.