Aktualności

Widok wszystkie

Oś czasu na Facebooku

》kontrola temperatury - pieca, podłogi, grzejnika, sauny

Obecnie na rynku dostępne są całe zespoły technologii, które sprawiają, że wzrasta Twój komfort życia. Możesz wyposażyć swój dom np. w inteligentny termostat – specjalny sterownik ogrzewania i chłodzenia, który za Ciebie zmieni temperaturę w Twoim otoczeniu. Zanim przekroczysz próg swojego domu, możesz ustawić w aplikacji mobilnej włączenie pompy ciepła lub regulację temperatury w określonych pomieszczeniach – aby po powrocie móc odpocząć w idealnych warunkach.

Jeśli jesteś posiadaczem sauny, nasza firma może zaproponować Ci sterownik Blebox SaunaBox, dzięki któremu zapomnisz o długim nagrzewaniu – uruchomisz ten proces w dowolnym dla siebie momencie, np. wracając z długiego, zimowego spaceru. Sterownik Blebox SaunaBox może także uruchomić się automatycznie według ustalonego przez Ciebie harmonogramu – ten inteligentny termostat dostępny jest z funkcjonalną, intuicyjną w obsłudze aplikacją, w której bez trudu zaplanujesz godziny nagrzewania.

Aktywne filtry

Blebox SaunaBox -sterownik do saun z...

Cena 589,00 zł
Availability: Out of stock

STERUJ SAUNĄ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

saunaBox to pierwszy  na świecie sterownik do saun, pozwalający włączać i wyłączać oraz sterować temperaturą w saunie z dowolnego miejsca na świecie – bez użycia dodatkowych urządzeń peryferyjnych