Aktualności

Widok wszystkie

Oś czasu na Facebooku

■ kontrolery | piloty | czujniki

Wkrocz w przyszłość z rozwiązaniami, jakie proponujemy w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tutaj systemy smartdom, dzięki którym stworzysz swoją inteligentą przestrzeń. Na czym polega idea SmartHome? Jest to nic innego, jak mieszkanie lub dom wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Zapomnij o wstawaniu z wygodnego fotela, kiedy będzie za zimno w domu. W ofercie mamy na przykład inteligentne sterowanie ogrzewaniem - urządzenie możesz ustawić tak, aby ogrzewanie włączało się, w momencie, kiedy temperatura w domu spadnie poniżej oczekiwanego poziomu. To jednak nie koniec zalet posiadania inteligentnego domu!

SmartHome – moc nowoczesnych funkcji

Systemy do inteligentnych domów mają za zadanie nie tylko poprawić wygodę mieszkania, ale też służyć energooszczędności i ekonomiczności. Dzięki proponowanym rozwiązaniom możesz spodziewać się na przykład mniejszych rachunków za media! Wieloma urządzeniami w swoim domu możesz sterować za pomocą specjalnego pilota bądź aplikacji w telefonie. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie sprzęty przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu online.

Szeroki asortyment sklepu Smarter

W tej kategorii przygotowaliśmy wiele przydatnych akcesoriów do inteligentnego sterowania – kontrolery, piloty, sensory i czujniki. Wśród proponowanych sprzętów znajdziesz między innymi:

- wskaźniki jakości powietrza,
- wielofunkcyjne wyzwalacze akcji,
- sensory temperatury,
- czujniki wiatru czy deszczu,
- wiele więcej przydatnych kontrolerów.

Co więcej, proponujemy wszystkie te urządzenia w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy więc już teraz do składania u nas zamówień.

Poznaj prawdziwą wygodę mieszkania w inteligentnym domu

Zapewnij sobie najwyższy poziom komfortu wybierając sprzęty dostępne w tej kategorii naszego sklepu online. Kontrolery, czujniki, wskaźniki i mierniki z całą pewnością okażą się doskonałym uzupełnieniem wszystkich urządzeń, jakie sprzedajemy w Smarter. Decydując się na zakupy w naszym sklepie stawiasz, jednakże nie tylko na komfort mieszkania, ale też bezpieczeństwo i duże oszczędności energii i pieniędzy. Zachęcamy więc już teraz do poznania naszego asortymentu i składania zamówień.

Aktywne filtry

Blebox SaunaBox -sterownik do saun z...

Cena 589,00 zł
Availability: Out of stock

STERUJ SAUNĄ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

saunaBox-G.jpg

saunaBox to pierwszy  na Świecie sterownik do saun, pozwalający włączać i wyłączać oraz sterować temperaturą w saunie z dowolnego miejsca na świecie – bez użycia dodatkowych urządzeń peryferyjnych

BleBox tempSensor PRO - sensor temperatury z...

Cena 209,00 zł
Availability: 3 In Stock

Czujnik temperatury z zakresem pomiaru od -55 do 125 stopni Celsjusza z roczną historią i interaktywnymi wykresami oraz możliwością otrzymywania powiadomień.

tempSensor PRO to precyzyjny czujnik temperatury o zwiększonym zasięgu i podwyższonej odporności na działania warunków atmosferycznych. Pozwala na monitorowanie temperatury smartfonem z dowolnego miejsca na Świecie.

BleBox tempSensorAC - sensor temperatury, 230V,...

Cena 129,00 zł
Availability: Out of stock

POMIAR TEMPERATURY OD -55 DO +125 STOPNI, HISTORYCZNE, INTERAKTYWNE WYKRESY, POWIADOMIENIA ORAZ AKCJE DO INNYCH STEROWNIKÓW!

tempSensorAC jest to wersja produktu przeznaczona do zasilania 230V AC, bezpośrednio z sieci elektrycznej, bez dodatkowych zasilaczy, mieszcząca się w puszcze instalacyjnej.