CZYM JEST URZĄDZENIE E-MARK COLOP?

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny. E-mark pozwala na oznaczanie, stemplowanie, automatyczne numerowanie. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, takiej jak: dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony i wiele, wiele innych. E-mark oferuje niezliczoną ilość możliwości – prawdziwe narzędzie marketingowe, biurowe i przemysłowe.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA PIECZĄTKI E-MARK

 • kolorowa pieczątka firmowa i osobista
 • kolorowa pieczątka z realnym podpisem
 • pieczątka z grafiką lub zdjęciem
 • programowalny datownik
 • programowalny numerator
 • pieczątka z hasłami
 • pieczątka motywacyjna
 • drukowanie kolorowych etykiet
 • kolorowa znakowarka kopert, toreb, paczek
 • nanoszenie kodów kreskowych i kodów QR
 • nadrukowywanie dowolnej kolorowej grafiki

DANE TECHNICZNE

 • Waga: 224.5 g (około. 450 g zawierając opakowanie)
 • Wymiary D x Sz x W: 111,2 x 76,5 x 72,7 mm
 • Bateria do ponownego ładowania
 • (3 komory, każda 3.7 V): 11.1 V Li-Ion min. 600 mAh
 • Pobór mocy podczas pracy z zasilaniem akumulatorowym: Max. 10 W
 • WIFI interfejs: WiFi IEEE 802.11bgn
 • USB interfejs: Micro-USB
 • Optymalna prędkość wydruku: 100 mm/s
 • Maksymalna prędkość wydruku: 300 mm/s
 • Jakość druku: 600 dpi
 • Klasa ochrony: III, Extra niskie napięcie
 • Ładowarka sieciowa: 100-240 V, 50/60 Hz
 • 3-kolorowa głowica drukująca (cyan, magenta, yellow):
 • COLOP 3-color Ink Cartridge C2P06AE
 • Zakres temperatur przechowywania: -40 °C do 60°C
 • Zakres temperatury pracy: 15 °C do 32 °C
 • Zakres wilgotności: 20 do 80%
 • Drukowanie na chłonnych powierzchniach: Zwykły papier, karton, tkanina, drewno, korek, sucha ściana, papier fotograficzny
 • Kolor: biały lub czarny

WIELKOŚĆ WYDRUKU E-MARK

 • Wydruk 1-wersowy o maksymalnych wymiarach: 14 mm x 150 mm*
 • Wydruk 2-wersowy o łącznych wymiarach: ok. 28 mm x 75 mm
 • Wydruk 3-wersowy o łącznych wymiarach: ok. 42 mm x 50 mm

*E-mark pozwala na uzyskanie wzorów o powierzchniach sięgających aż 150mm długości.
Tę powierzchnię można jeszcze powiększyć stosując opcję powtarzalności odbić, czyli funkcję umożliwiającą wykonanie nadruku na długiej powierzchni lub po obwodzie opakowania.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Urządzenie znakujące E-mark

Kabel USB

Ładowarka

Instrukcja pierwszego uruchomienia

Cartridge w hermetycznym opakowaniu

Wszystko zapakowane
w estetyczne pudełko
(waga - ok. 450g)

APLIKACJA E-MARK DO EDYCJI GRAFIK

Aplikacja E-mark jest wyposażona w gotowe projekty, z których każdy może być edytowany. Dodatkowo, istnieje możliwość stworzenia nowego projektu, zawierającego tekst, grafikę, QR kod, kod kreskowy a nawet numerator czy datownik.

Aplikacja E-mark umożliwia wysłanie projektów bezpośrednio do urządzenia oraz dodanie trzech wzorów do jego pamięci. Wówczas urządzenie E-mark nie wymaga łączenia się z aplikacją aby wykonać nadruk jednego z trzech zapisanych projektów.

Aplikacja E-mark zawiera szereg funkcji takich jak drukowanie sekwencyjne (drukowanie jednego wzoru po drugim), znakowanie ciągłe czyli drukowanie powtarzanej grafiki na całej długości dokumentu, opakowania a nawet wstążki.
Grafiki w aplikacji zestawiono w kolekcji clipart. Dodatkowo, do projektu można dodać własną grafikę formatu .jpg i .png.
Odpowiednie ustawienie umożliwia drukowanie z poziomu dwóch pozycji: wyśrodkowanej lub bocznej, szczególnie polecanej do drukowania na etykietach.
Bezpłatna aplikacja w języku polskim jest dostępna na platformy Android i IOS.

ETYKIETY DO E-MARK

Do urządzenia E-mark proponujemy specjalnie dostosowany zestaw etykiet. Rozszerzają one zakres możliwości urządzenia E-mark. Dzięki temu, że etykiety mogą być aplikowane na szkle, tworzywie czy metalu, sprawiają, że E-mark za ich pośrednictwem może być przeznaczony do oznaczania właśnie powierzchni niewchłaniających.
Wymiar etykiet jest dostosowany do szablonu etykiet w aplikacji E-mark. Dlatego też użytkownik może w szybki sposób zaprojektować odpowiedni wzór dopasowany do wielkości etykiety E-mark. Dodatkowo, na arkuszu etykiet znajdują się znaczniki, które idealnie pasują do kształtu urządzenia. Proces drukowania etykiet jest dzięki temu bardzo łatwy.
Jedno opakowanie obejmuje 300 etykiet. Format jednej etykiety: 48x18 mm.

TASIEMKI BAWEŁNIANE DO NADRUKU URZĄDZENIEM E-MARK 15 MM I 25 MM

COLOP zapewnia wysokiej jakości bawełniane wstążki odpowiednie dla E-mark COLOP oraz zestawu ułatwiającego znakowanie na wstążkach. Takie zastosowanie pozwala cieszyć się nam idealnie równym oraz wysokiej jakości nadrukiem.
Wstążki wykonane są w 100% z bawełny i są dostępne w rozmiarach 15 lub 25mm szerokości oraz długości 25m.

Niezależnie czy do ozdabiania prezentów, czy rękodzieła, bawełniane wstążki COLOP w połączeniu z COLOP E-mark oraz Zestawem ułatwiającym znakowanie na wstążkach gwarantują idealnie spersonalizowane przedmioty.

OPASKI PAPIEROWE DO DRUKU URZĄDZENIEM COLOP E-MARK

Dzięki opaskom, COLOP Polska rozszerza możliwość personalizacji powierzchni za pomocą E-marka np. jako bilet wstępu na imprezę, festiwal, imprezę okolicznościową, wydarzenie sportowe, imprezy integracyjne i wiele innych miejsc w których odbywają się imprezy zorganizowane. Opaski znajdą także zastosowanie w szpitalach, ośrodkach zdrowia, parkach rozrywki, salach zabaw, aquaparkach, klubach muzycznych i wielu innych. Opaski sprawdzają się świetnie jako gadżety na urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, bale dla dzieci. Znakowanie opasek na rękę z wykorzystaniem funkcji numeracji w aplikacji e-mark COLOP pozwoli np. policzyć liczbę gości, sprawdzić czas wejścia lub ich identyfikacji. Drukowanie na opaskach ułatwia prowadnica do E-marka o szerokości 25mm. To kolejne zastosowanie oprócz znakowania wstążek do którego można wykorzystać prowadnice do E-marka.

OPASKA PAPIEROWA DO DRUKU URZĄDZENIEM COLOP E-MARK

PROWADNICE DO URZĄDZENIA E-MARK

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na tasiemkach bawełnianych oraz opaskach papierowych na rękę. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach, które idealnie sprawdzą się i ułatwią znakowanie na wstążkach oraz podobnych, cienkich, elastycznych i dłuższych przedmiotach o szerokości 15 lub 25mm.

Narzędzie ułatwiające znakowanie pozwala równomiernie nanosić nadruk na opaskach oraz podobnych przedmiotach w prosty i skuteczny sposób. Wystarczy przeciągnąć żądany materiał przez nasze akcesorium, umieścić COLOP E-mark w odpowiednim miejscu od góry i można rozpocząć drukowanie spersonalizowanych wstążek na każdą okazję. Najlepszy efekt osiągniemy, gdy trzymamy napiętą wstążkę na płaskiej powierzchni, a następnie przesuwamy po niej urządzeniem E-mark. Aby drukować na dłuższych wstążkach, wypróbuj również funkcję ciągłego znakowania w aplikacji.

PROWADNICE DO TASIEMEK E-MARK

PIECZĄTKA W PEŁNYM KOLORZE BEZ OGRANICZEŃ

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści do urządzenia E-mark. Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz. Poniżej przykłady, ale projekt może być całkowicie dowolny.

JAK TO DZIAŁA?

1. pobierz aplikację

1. POBIERZ APLIKACJĘ

Pobierz na swoje urządzenie aplikację E-mark z App Store na urządzeniach pracujących na systemie iOS, Sklep Play na urządzeniach pracujących na systemie Android, lub z naszej strony dla komputerów z systemem Windows. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji.

Pobierz - Google Play
Pobierz - AppStore
Pobierz - Windows
2. Połącz urządzenie ze smartfonem

2. POŁĄCZ URZĄDZENIE ZE SMARTFONEM LUB KOMPUTEREM

Połącz urządzenie mobilne E-mark ze smartfonem, tabletem lub laptopem przez Wi-Fi lub ze swoim komputerem za pomocą USB. E-mark tworzy własną sieć Wifi, co ułatwia połączenie z urządzeniem.

3. Stwórz projekt

3. STWÓRZ LUB ZAIMPORTUJ PROJEKT

Stwórz własny projekt, zaimportuj gotową grafikę w formacie .JPG lub .PNG, lub spersonalizuj jeden z wielu szablonów dostępnych w naszej aplikacji mobilnej E-mark.

4. wyslij projekt do urzadzenia

4. WYŚLIJ PROJEKT DO URZĄDZENIA

Wyślij projekt grafiki do urządzenia mobilnego E-mark. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie może przechowywać do 3 różnych grafik. Wybieraj w łatwy i szybki sposób pomiędzy zapisanymi projektami za pomocą dwóch kliknięć.

5. Znakuj

5. ZNAKUJ!

Znakuj prosto ze smartphon'a, tabletu, laptopa czy komputera. To proste, wystarczy przeciągnąć COLOP E-mark po dowolnej powierzchni wykonanej z chłonnego materiału. Dzięki zastosowanemu sensorowi oraz rolkom znakowanie odbywa się naprawdę szybko i precyzyjnie.

6. Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie na stację dokującą

6. ODŁÓŻ URZĄDZENIE NA STACJĘ DOKUJĄCĄ

Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie E-mark spowrotem na stację dokującą. Zapobiegnie to wysychaniu cartridge'a.

WYGLĄDA NA TO, ŻE TO JEST PROSTE? - TO JEST PROSTE!

POŁĄCZswoje urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z E-mark
STWÓRZwłasny projekt lub wybierz gotowy szablon
WYŚLIJprojekty pieczątki do udządzenia mobilnego E-mark
... I ZNAKUJprzesuwając E-mark po powierzchni. Gotowe!

SPECYFIKACJA E-MARK

MODUŁ WIFI

E-mark łączy się z urządzeniami mobilnymi (na przykład smartfonem, tabletem) poprzez własną sieć WIFI. Grafiki są przesyłane szybko i mogą być niezwłocznie naniesione na papier..

ZNACZNIKI POZYCJONUJĄCE

Znaczniki pozycjonujące z boku E-marka zapewniają precyzyjne pozycjonowanie dokumentów dzięki zaawansowanej technologii czujników. Wycięcie w środku zaznaczenia pokazuje linię środkową odcisku. Doskonale współpracuje z etykietami COLOP.

PRZEZROCZYSTA PODSTAWA

Przezroczysta podstawa z przodu zapewnia podgląd nadruku podczas znakowania.

SYGNALIZATOR LED

Diody LED wokół urządzenia sygnalizują aktualny stan E-marka oraz informują o połączeniu z urządzeniem.

TRÓJKOLOROWY CARTRIDGE

Łatwo wymienialny i trwały cartridge do wysokiej jakości kolorowych nadruków.

GŁOWICA DRUKUJĄCA

Głowica drukująca jest zintegrowana z kasetą, znajduje się w dolnej części E-mark.

BATERIA

Wbudowany szybko ładujący się akumulator Li-Po (11,1 V) pozwala na używanie E-mark przez kilka godzin (4:30 godziny ciągłej pracy) bez ładowania. Ładowanie w ciągu 2 godzin 45 minut (0–100%).

STACJA DOKUJĄCA

Stacja bazowa do szybkiego ładowania i zabezpieczeniem głowicy drukującej przed wysychaniem.

ZABEZPIECZENIE GŁOWICY

Zintegrowane ze stacją dokującą zabezpieczenie głowicy drukującej przed wysychaniem. E-mark należy zawsze umieszczać w stacji dokującej.

ROLKI PROWADZĄCE

Mechanizm oparty na rolkach prowadzących. Delikatnie przesuwaj od lewej do prawej lub odwrotnie, aby wykonać nadruk.

SENSOR

Czujnik optyczny zapewnia kontrolę prędkości w celu uzyskania najlepszej jakości nadruku.

PORT USB

Podłącz E-mark do komputera za pomocą kabla Micro-USB. Należy pamiętać, że ładowanie odbywa się tylko za pomocą ładowarki.

WŁĄCZNIK

Włącz przełącznik przed umieszczeniem w stacji dokującej, aby uniknąć wysychania głowicy drukującej.

PORT KOMUNIKACYJNY

Czteropinowy port zapewnia połączenie między E-mark a stacją dokującą (do ładowania).

APLIKACJA

Aplikacja E-mark jest wyposażona w gotowe projekty, z których każdy może być edytowany. Dodatkowo, istnieje możliwość stworzenia nowego projektu, zawierającego tekst, grafikę, QR kod, kod kreskowy a nawet numerator czy datownik.
New

Download

E-mark-start

Download (1.4MB)

1 other product in the same category: