Enter your email to proceed to purchase and payment.

Upon buying, you will be granted a cachback, which is a partial reimbursement of your money!

Buyer's details

Authorization

Set a password.

Log in to the CashBene app using your email address and the provided password to withdraw your cashback. After purchasing, you will receive additional information via email.

You are already our User! Please enter your password.

Your address

Delivery

Payment

Your addresses

Summary

Delivery:

Discount value:

Total to pay:

Cashback you will receive:

By clicking the button below I accept the store's Terms and Conditions and Privacy Policy

Adding a new address

Adding a new card

Search for a parcel machine

status sukces

Success

Review your inbox. Additionally, we urge you to download the Cashbene application to withdraw your cashback!

Renew payment

Summary

Delivery:

Discount value:

Total to pay:

Cashback you will receive:

status niepowodzenie

Payment has failed

Attempt another payment or select a different method.

              

CZYM JEST URZĄDZENIE E-MARK COLOP?

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny. E-mark pozwala na oznaczanie, stemplowanie, automatyczne numerowanie. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, takiej jak: dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony i wiele, wiele innych. E-mark oferuje niezliczoną ilość możliwości – prawdziwe narzędzie marketingowe, biurowe i przemysłowe.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA PIECZĄTKI E-MARK

 • kolorowa pieczątka firmowa i osobista
 • kolorowa pieczątka z realnym podpisem
 • pieczątka z grafiką lub zdjęciem
 • programowalny datownik
 • programowalny numerator
 • pieczątka z hasłami
 • pieczątka motywacyjna
 • drukowanie kolorowych etykiet
 • kolorowa znakowarka kopert, toreb, paczek
 • nanoszenie kodów kreskowych i kodów QR
 • nadrukowywanie dowolnej kolorowej grafiki

DANE TECHNICZNE

 • Waga: 224.5 g (około. 450 g zawierając opakowanie)
 • Wymiary D x Sz x W: 111,2 x 76,5 x 72,7 mm
 • Bateria do ponownego ładowania
 • (3 komory, każda 3.7 V): 11.1 V Li-Ion min. 600 mAh
 • Pobór mocy podczas pracy z zasilaniem akumulatorowym: Max. 10 W
 • WIFI interfejs: WiFi IEEE 802.11bgn
 • USB interfejs: Micro-USB
 • Optymalna prędkość wydruku: 100 mm/s
 • Maksymalna prędkość wydruku: 300 mm/s
 • Jakość druku: 600 dpi
 • Klasa ochrony: III, Extra niskie napięcie
 • Ładowarka sieciowa: 100-240 V, 50/60 Hz
 • 3-kolorowa głowica drukująca (cyan, magenta, yellow):
 • COLOP 3-color Ink Cartridge C2P06AE
 • Zakres temperatur przechowywania: -40 °C do 60°C
 • Zakres temperatury pracy: 15 °C do 32 °C
 • Zakres wilgotności: 20 do 80%
 • Drukowanie na chłonnych powierzchniach: Zwykły papier, karton, tkanina, drewno, korek, sucha ściana, papier fotograficzny
 • Kolor: biały lub czarny

WIELKOŚĆ WYDRUKU E-MARK

 • Wydruk 1-wersowy o maksymalnych wymiarach: 14 mm x 150 mm*
 • Wydruk 2-wersowy o łącznych wymiarach: ok. 28 mm x 75 mm
 • Wydruk 3-wersowy o łącznych wymiarach: ok. 42 mm x 50 mm

*E-mark pozwala na uzyskanie wzorów o powierzchniach sięgających aż 150mm długości.
Tę powierzchnię można jeszcze powiększyć stosując opcję powtarzalności odbić, czyli funkcję umożliwiającą wykonanie nadruku na długiej powierzchni lub po obwodzie opakowania.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Urządzenie znakujące E-mark

Kabel USB

Ładowarka

Instrukcja pierwszego uruchomienia

Cartridge w hermetycznym opakowaniu

Wszystko zapakowane
w estetyczne pudełko
(waga - ok. 450g)

APLIKACJA E-MARK DO EDYCJI GRAFIK

Aplikacja E-mark jest wyposażona w gotowe projekty, z których każdy może być edytowany. Dodatkowo, istnieje możliwość stworzenia nowego projektu, zawierającego tekst, grafikę, QR kod, kod kreskowy a nawet numerator czy datownik.

Aplikacja E-mark umożliwia wysłanie projektów bezpośrednio do urządzenia oraz dodanie trzech wzorów do jego pamięci. Wówczas urządzenie E-mark nie wymaga łączenia się z aplikacją aby wykonać nadruk jednego z trzech zapisanych projektów.

Aplikacja E-mark zawiera szereg funkcji takich jak drukowanie sekwencyjne (drukowanie jednego wzoru po drugim), znakowanie ciągłe czyli drukowanie powtarzanej grafiki na całej długości dokumentu, opakowania a nawet wstążki.
Grafiki w aplikacji zestawiono w kolekcji clipart. Dodatkowo, do projektu można dodać własną grafikę formatu .jpg i .png.
Odpowiednie ustawienie umożliwia drukowanie z poziomu dwóch pozycji: wyśrodkowanej lub bocznej, szczególnie polecanej do drukowania na etykietach.
Bezpłatna aplikacja w języku polskim jest dostępna na platformy Android i IOS.

ETYKIETY DO E-MARK

Do urządzenia E-mark proponujemy specjalnie dostosowany zestaw etykiet. Rozszerzają one zakres możliwości urządzenia E-mark. Dzięki temu, że etykiety mogą być aplikowane na szkle, tworzywie czy metalu, sprawiają, że E-mark za ich pośrednictwem może być przeznaczony do oznaczania właśnie powierzchni niewchłaniających.
Wymiar etykiet jest dostosowany do szablonu etykiet w aplikacji E-mark. Dlatego też użytkownik może w szybki sposób zaprojektować odpowiedni wzór dopasowany do wielkości etykiety E-mark. Dodatkowo, na arkuszu etykiet znajdują się znaczniki, które idealnie pasują do kształtu urządzenia. Proces drukowania etykiet jest dzięki temu bardzo łatwy.
Jedno opakowanie obejmuje 300 etykiet. Format jednej etykiety: 48x18 mm.

TASIEMKI BAWEŁNIANE DO NADRUKU URZĄDZENIEM E-MARK 15 MM I 25 MM

COLOP zapewnia wysokiej jakości bawełniane wstążki odpowiednie dla E-mark COLOP oraz zestawu ułatwiającego znakowanie na wstążkach. Takie zastosowanie pozwala cieszyć się nam idealnie równym oraz wysokiej jakości nadrukiem.
Wstążki wykonane są w 100% z bawełny i są dostępne w rozmiarach 15 lub 25mm szerokości oraz długości 25m.

Niezależnie czy do ozdabiania prezentów, czy rękodzieła, bawełniane wstążki COLOP w połączeniu z COLOP E-mark oraz Zestawem ułatwiającym znakowanie na wstążkach gwarantują idealnie spersonalizowane przedmioty.

OPASKI PAPIEROWE DO DRUKU URZĄDZENIEM COLOP E-MARK

Dzięki opaskom, COLOP Polska rozszerza możliwość personalizacji powierzchni za pomocą E-marka np. jako bilet wstępu na imprezę, festiwal, imprezę okolicznościową, wydarzenie sportowe, imprezy integracyjne i wiele innych miejsc w których odbywają się imprezy zorganizowane. Opaski znajdą także zastosowanie w szpitalach, ośrodkach zdrowia, parkach rozrywki, salach zabaw, aquaparkach, klubach muzycznych i wielu innych. Opaski sprawdzają się świetnie jako gadżety na urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, bale dla dzieci. Znakowanie opasek na rękę z wykorzystaniem funkcji numeracji w aplikacji e-mark COLOP pozwoli np. policzyć liczbę gości, sprawdzić czas wejścia lub ich identyfikacji. Drukowanie na opaskach ułatwia prowadnica do E-marka o szerokości 25mm. To kolejne zastosowanie oprócz znakowania wstążek do którego można wykorzystać prowadnice do E-marka.

OPASKA PAPIEROWA DO DRUKU URZĄDZENIEM COLOP E-MARK

PROWADNICE DO URZĄDZENIA E-MARK

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na tasiemkach bawełnianych oraz opaskach papierowych na rękę. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach, które idealnie sprawdzą się i ułatwią znakowanie na wstążkach oraz podobnych, cienkich, elastycznych i dłuższych przedmiotach o szerokości 15 lub 25mm.

Narzędzie ułatwiające znakowanie pozwala równomiernie nanosić nadruk na opaskach oraz podobnych przedmiotach w prosty i skuteczny sposób. Wystarczy przeciągnąć żądany materiał przez nasze akcesorium, umieścić COLOP E-mark w odpowiednim miejscu od góry i można rozpocząć drukowanie spersonalizowanych wstążek na każdą okazję. Najlepszy efekt osiągniemy, gdy trzymamy napiętą wstążkę na płaskiej powierzchni, a następnie przesuwamy po niej urządzeniem E-mark. Aby drukować na dłuższych wstążkach, wypróbuj również funkcję ciągłego znakowania w aplikacji.

PROWADNICE DO TASIEMEK E-MARK

PIECZĄTKA W PEŁNYM KOLORZE BEZ OGRANICZEŃ

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści do urządzenia E-mark. Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz. Poniżej przykłady, ale projekt może być całkowicie dowolny.

JAK TO DZIAŁA?

1. pobierz aplikację

1. POBIERZ APLIKACJĘ

Pobierz na swoje urządzenie aplikację E-mark z App Store na urządzeniach pracujących na systemie iOS, Sklep Play na urządzeniach pracujących na systemie Android, lub z naszej strony dla komputerów z systemem Windows. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji.

Pobierz - Google Play
Pobierz - AppStore
Pobierz - Windows
2. Połącz urządzenie ze smartfonem

2. POŁĄCZ URZĄDZENIE ZE SMARTFONEM LUB KOMPUTEREM

Połącz urządzenie mobilne E-mark ze smartfonem, tabletem lub laptopem przez Wi-Fi lub ze swoim komputerem za pomocą USB. E-mark tworzy własną sieć Wifi, co ułatwia połączenie z urządzeniem.

3. Stwórz projekt

3. STWÓRZ LUB ZAIMPORTUJ PROJEKT

Stwórz własny projekt, zaimportuj gotową grafikę w formacie .JPG lub .PNG, lub spersonalizuj jeden z wielu szablonów dostępnych w naszej aplikacji mobilnej E-mark.

4. wyslij projekt do urzadzenia

4. WYŚLIJ PROJEKT DO URZĄDZENIA

Wyślij projekt grafiki do urządzenia mobilnego E-mark. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie może przechowywać do 3 różnych grafik. Wybieraj w łatwy i szybki sposób pomiędzy zapisanymi projektami za pomocą dwóch kliknięć.

5. Znakuj

5. ZNAKUJ!

Znakuj prosto ze smartphon'a, tabletu, laptopa czy komputera. To proste, wystarczy przeciągnąć COLOP E-mark po dowolnej powierzchni wykonanej z chłonnego materiału. Dzięki zastosowanemu sensorowi oraz rolkom znakowanie odbywa się naprawdę szybko i precyzyjnie.

6. Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie na stację dokującą

6. ODŁÓŻ URZĄDZENIE NA STACJĘ DOKUJĄCĄ

Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie E-mark spowrotem na stację dokującą. Zapobiegnie to wysychaniu cartridge'a.

WYGLĄDA NA TO, ŻE TO JEST PROSTE? - TO JEST PROSTE!

POŁĄCZswoje urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z E-mark
STWÓRZwłasny projekt lub wybierz gotowy szablon
WYŚLIJprojekty pieczątki do udządzenia mobilnego E-mark
... I ZNAKUJprzesuwając E-mark po powierzchni. Gotowe!

SPECYFIKACJA E-MARK

MODUŁ WIFI

E-mark łączy się z urządzeniami mobilnymi (na przykład smartfonem, tabletem) poprzez własną sieć WIFI. Grafiki są przesyłane szybko i mogą być niezwłocznie naniesione na papier..

ZNACZNIKI POZYCJONUJĄCE

Znaczniki pozycjonujące z boku E-marka zapewniają precyzyjne pozycjonowanie dokumentów dzięki zaawansowanej technologii czujników. Wycięcie w środku zaznaczenia pokazuje linię środkową odcisku. Doskonale współpracuje z etykietami COLOP.

PRZEZROCZYSTA PODSTAWA

Przezroczysta podstawa z przodu zapewnia podgląd nadruku podczas znakowania.

SYGNALIZATOR LED

Diody LED wokół urządzenia sygnalizują aktualny stan E-marka oraz informują o połączeniu z urządzeniem.

TRÓJKOLOROWY CARTRIDGE

Łatwo wymienialny i trwały cartridge do wysokiej jakości kolorowych nadruków.

GŁOWICA DRUKUJĄCA

Głowica drukująca jest zintegrowana z kasetą, znajduje się w dolnej części E-mark.

BATERIA

Wbudowany szybko ładujący się akumulator Li-Po (11,1 V) pozwala na używanie E-mark przez kilka godzin (4:30 godziny ciągłej pracy) bez ładowania. Ładowanie w ciągu 2 godzin 45 minut (0–100%).

STACJA DOKUJĄCA

Stacja bazowa do szybkiego ładowania i zabezpieczeniem głowicy drukującej przed wysychaniem.

ZABEZPIECZENIE GŁOWICY

Zintegrowane ze stacją dokującą zabezpieczenie głowicy drukującej przed wysychaniem. E-mark należy zawsze umieszczać w stacji dokującej.

ROLKI PROWADZĄCE

Mechanizm oparty na rolkach prowadzących. Delikatnie przesuwaj od lewej do prawej lub odwrotnie, aby wykonać nadruk.

SENSOR

Czujnik optyczny zapewnia kontrolę prędkości w celu uzyskania najlepszej jakości nadruku.

PORT USB

Podłącz E-mark do komputera za pomocą kabla Micro-USB. Należy pamiętać, że ładowanie odbywa się tylko za pomocą ładowarki.

WŁĄCZNIK

Włącz przełącznik przed umieszczeniem w stacji dokującej, aby uniknąć wysychania głowicy drukującej.

PORT KOMUNIKACYJNY

Czteropinowy port zapewnia połączenie między E-mark a stacją dokującą (do ładowania).

APLIKACJA

Aplikacja E-mark jest wyposażona w gotowe projekty, z których każdy może być edytowany. Dodatkowo, istnieje możliwość stworzenia nowego projektu, zawierającego tekst, grafikę, QR kod, kod kreskowy a nawet numerator czy datownik.
New

Download

E-mark-start

Download (1.4MB)

1 other product in the same category: